Czasami trudno się dogadać. Szczególnie w źle dobranym zespole. Na szczęście my nie mamy tego problemu.

Jak w każdej świetnej kapeli, tak i u nas, różnimy się od siebie. Każdy pobrzękuje na swoim własnym instrumencie, ma swoje specyficzne umiejętności i doświadczenia. Łączy nas jednak wizja wspólnego celu, która sprawia, że koniec końców nasza kompozycja brzmi harmonijnie i nie powoduje niekontrolowanego krwawienia z uszu.

Jeżeli jest w tobie trochę duszy „wścibskiego sąsiada”, który koniecznie chce wiedzieć wszystko o wszystkich – poniżej znajdziesz kilka zdań o każdym / każdej z nas.

dr Ewa Hajduk-Kasprowicz

Sprzątaczka, która nie zamiata problemów pod dywan.
Matka założycielka, inicjatorka i naczelny wódz naszej „elity intelektualnej”. To dzięki zwarciom w jej synapsach powstają wszystkie efektywne materiały, artykuły, programy i wydarzenia.

Jej dwie ulubione dyscypliny sportowe to skoki do gardła i rzuty talerzem kuchennym. Dba o to, aby ludzie podczas nieporozumień nie wydłubywali sobie nawzajem oczu (a jeśli tak się nie da, to przynajmniej nie obu na raz).
W swojej pracy korzysta z wielu różnych nurtów, o takich nic nikomu niemówiących nazwach, jak na przykład NVC, sprawiedliwość naprawcza i dialog. Mimo sadystycznej biegłości w posługiwaniu się tymi narzędziami, z uporem maniaka poszukuje wciąż nowych taktyk i strategii. Wszystkie te wyrafinowane metody tortur testuje później na dwójce bezbronnych dzieci.

Poza okresami wzmożonej aktywności ukrywa się pod adresem: plynie.pl

Gustaw Choroszyński

Brodaty ekshibicjonista bez oporów i zahamowań. Dawniej straszył dzieci, teraz handluje podejrzanym woreczkowanym towarem „ułatwiającym i uproszczającym proces rozumienia swoich uczuć”.
W zespole zajmuje się liderowaniem i tworzeniem nikomu niepotrzebnych map myśli, które później z bardzo poważnymi minami wspólnie analizujemy.

Prywatnie lubi dmuchać w rury i gdy się dużo wokół niego dzieje. Zafascynowany Porozumieniem Bez Przemocy do tego stopnia, że nie bije teraz nawet kobiet (no, chyba że się nie słuchają).

Swoje „wyroby” rozprowadza przez sklep internetowy: empatify.com

Sebastian Bajkowski

Tajemniczy superbohater, który przybył znikąd i niewiele o nim wiadomo. Dołączył do zespołu jako ostatni, by zapanować nad rozprzestrzeniającym się chaosem i cyfrową degrengoladą.
Jego supermocą jest dostrzeganie rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy i wyzwania. Nie lubi wyważać otwartych drzwi (bo i po co).

W drużynie Efektywnej Komunikacji zajmuje się rozkminianiem i wszechogarnianiem wszystkich technicznych kwestii.

Zawodowo samozwańczy piracki kapitan, który okrada klientów swoich klientów z czasu i pieniędzy.

Chcesz z nami pogadać? Napisz do nas!

  • Wybierz z listy
  • Propozycja współpracy
  • Pochwały, skargi i zażalenia
  • Inny temat

Jeśli wolisz, możesz także oczywiście napisać do nas bezpośrednio na adres e-mail kontakt@efektywnakomunikacja.pl.

Otrzymuj darmowe materiały i bądź na bieżąco z tym co się u nas dzieje

Bez nadęcia. Bez spamu. Sporadyczne wiadomości pełne przydatnych treści dotyczących skutecznego porozumiewania się i budowania relacji. Możesz zrezygnować z subskrybcji w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach zgodnie z naszą polityką prywatności