Komunikacja jest jak… wożenie bułek

Poniedziałek. Trzecia rano. Tysiące kierowców z całej Polski wyrusza właśnie w swoją jedyną tego dnia trasę.
Ich cel – dostarczyć ciepłe wypieki do twojego ulubionego osiedlowego sklepiku.

Zapewne zastanawiasz się teraz, z jakiego powodu na stronie traktującej o skutecznym porozumiewywaniu się, to właśnie transport pieczywa stał się sokołem noweli tego przydługiego wstępu. Jeżeli mielibyśmy być z tobą całkowicie szczerzy, to został on wybrany – zupełnie przypadkowo. Równie dobrze moglibyśmy w tym miejscu opisać transport cebuli lub każdego innego towaru.
Nie chcemy jednak skupiać twojej uwagi na tym, co lub przez kogo jest przewożone. Chcemy zwrócić twoją uwagę na jeden aspekt, dzięki któremu kierowcy piekarni, mimo że poruszają się najczęściej starymi zdezelowanymi dieslami, są w stanie przed świtem dostarczyć świeże wyroby nawet do bardzo odległych miejscowości.
Chodzi nam o drogi. Efektywna Komunikacja jest dla nas właśnie o tym.

O budowaniu dróg.

Dróg łączących osoby o różnych przekonaniach, celach i ambicjach. Nie zawsze będziemy się ze sobą zgadzać. To całkowicie normalne.
Ważne jest natomiast, abyśmy się wzajemnie rozumieli, a nie osiągniemy tego, jeżeli nasze komunikaty grzęznąć będą na zapomnianych przez Boga zachaszczonych polnych ścieżkach.

Nie wskażemy Ci drogi, ale pokażemy jak ją zbudować

To jest właśnie sedno i sens naszej pracy.
Chcemy, abyś z naszą pomocą budował z innymi ludźmi wielopasmowe i gładkie jak stół dwukierunkowe autostrady. Bezpieczne trasy, dzięki którym każdy twój przekaz będzie docierał do twojego adresata szybko i w formie zgodnej z twoją intencją.

Masz gotowość, aby zmienić swój dotychczasowy sposób komunikacji?
Jeśli tak, poniżej znajdziesz informacje o tym, gdzie i jak działamy.

Nasze aktywności

Fundament i esencja naszej działalności. Dzięki programom i wydarzeniom, które organizujemy lub w których współuczestniczymy mamy szanse dzielić się z szeroką publicznością wysokiej jakości treściami na tematy dotyczące każdej(-ego) z nas.

Wszystkie aktualne przedsięwzięcia, w których bierzemy udział, znajdziesz w zakładce Wydarzenia.

Podstawowym wymogiem warunkującym możliwość dołączenia do naszego zespołu jest udokumentowany brak jakichkolwiek rodzinnych powiązań z Radomiem. Możesz mieć, więc pewność, że nie jesteśmy pazerni, a za rozdawanymi przez nas za darmo materiałami stoją czyste i szczere intencje.

Materiały dostępne do pobrania znajdziesz zawsze na stronie głównej naszej witryny.

Jak nie napiszemy, to nie poczytamy. Z takiego właśnie założenia wychodziliśmy, tworząc na naszej stronie sekcje z artykułami. W internecie znajdziesz dziesiątki stron wypełnionych pozornie użyteczną treścią. Niestety w większości przypadków jest to fikcja, a artykuły mimo jako takiej poprawności gramatycznej nie przekazują żadnej merytorycznej wartości i mają na celu jedynie przyciągnąć do strony ruch, który można później zmonetyzować

Nasze artykuły to nie content marketing, bo piszemy tylko o tym, na czym się znamy i w co wierzymy, że może komuś pomóc lub zmienić sposób patrzenia na niektóre kwestie.

To tam najczęściej napotkasz nasze mordki, bo jest to działka, którą z tygodnia na tydzień staramy się coraz śmielej gospodarować. Jeżeli masz ochotę wejść z nami w prawdziwą interakcję — zapytać o coś, pochwalić lub sprowokować — czekamy tam na Ciebie.

Wpadnij na nasz oficjalny fanpage, dołącz do naszej grupy lub wejdź na indywidualne fanpage’e prowadzone przez Ewę i Gustawa. Jeżeli nie przepadasz za Facebookiem, znajdziesz nas również na naszym YouTube’owym kanale.

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do specjalnych lub archiwalnych materiałów, a tym samym wspomóc naszą działalność – zajrzyj do naszego oficjalnego sklepu.

Chcesz z nami pogadać? Napisz do nas!

  • Wybierz z listy
  • Propozycja współpracy
  • Pochwały, skargi i zażalenia
  • Inny temat

Jeśli wolisz, możesz także oczywiście napisać do nas bezpośrednio na adres e-mail kontakt@efektywnakomunikacja.pl.

Otrzymuj darmowe materiały i bądź na bieżąco z tym co się u nas dzieje

Bez nadęcia. Bez spamu. Sporadyczne wiadomości pełne przydatnych treści dotyczących skutecznego porozumiewania się i budowania relacji. Możesz zrezygnować z subskrybcji w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach zgodnie z naszą polityką prywatności